877/859
Søren Hagen (f. København 1957)
Uden titel. Sign. Hagen. Olie på lærred. 90×205.
Proveniens: Erhvervet hos Galerie Egelund, København, 2007.
Malerier, grafik, fotografier, 7. marts 2018
Vurdering
Hammerslag