12141/​242

Ubekendt design

Et sæt på fire pendler med cylinderformet skærm af plast. Topmontage af metal. Udført hos Lyfa. H. 25. (4)

Almindelig brugsslitage, herunder ridser og mærker.

Kunst, antikviteter & design, 14. oktober 2021

Vur­dering

1.000–1.500 DKK

Hammerslag

500 DKK

500 DKK