12124/7
Godfred Rode (f. 1862, d. 1937)
Køer på mark. Sign. G. Rode 96 . Olie på lærred. Lysmål 48×72. Rammemål 100×116.
Kunst, antikviteter & design, 17. juni 2021
Vurdering
Hammerslag