2139/357
Dansk maler, 19. årh.
Parti med en tyrekalv. Sign. V.M. 1917. Olie på lærred. 37,5×43,5.
Behov for let overfladerensning.
Ældre malerier, møbler og varia, 27. september 2021
Vurdering
Hammerslag
21 bud