2124/748
Skandinavisk møbeldesign
Et sæt på otte stole af massiv fyr med ovale kopstykker. 1970–80'erne. (8)
Brugsslitage. Nogle ridser og mærker.
Moderne kunst og design, 15. juni 2021
Vurdering
Hammerslag