12022/​28

Ramme af forgyldt træ, prydet med ornamentik med blomster og båndværk. 19. årh. Lysmål 59×66. Rammemål 81×88.

Enkelte afskalninger.

Kunst, antikviteter & design, 28. maj 2020

Vur­dering

800 DKK

Hammerslag