12022/28
Ramme af forgyldt træ, prydet med ornamentik med blomster og båndværk. 19. årh. Lysmål 59×66. Rammemål 81×88.
Enkelte afskalninger.
Kunst, antikviteter & design, 28. maj 2020
Vurdering
Hammerslag