2426/785
Agnes Louise Agnete Weie (f. Jensen) (f. 1878, d. 1974)
Portræt. Usign. Olie på lærred. 73×60.
Proveniens: ABR auktion 170, kat. nr. 83.
Behov for let overfladerensning. Lærred bør strammes op.
Vurdering
Hammerslag
62 bud
873515 (Autobud) | ||
99520 | ||
873515 (Autobud) | ||
99520 | ||
873515 (Autobud) | ||
99520 | ||
873515 (Autobud) | ||
99520 | ||
873515 (Autobud) | ||
99520 | ||
873515 (Autobud) | ||
99520 | ||
873515 (Autobud) | ||
99520 | ||
873515 (Autobud) | ||
99520 | ||
873515 (Autobud) | ||
99520 | ||
873515 | ||
99520 | ||
873515 (Autobud) | ||
99520 | ||
873515 (Autobud) | ||
99520 | ||
873515 (Autobud) | ||
99520 | ||
873515 (Autobud) | ||
99520 | ||
873515 | ||
99520 | ||
873515 | ||
99520 | ||
873515 | ||
99520 | ||
873515 (Autobud) | ||
99520 | ||
873515 (Autobud) | ||
99520 | ||
873515 (Autobud) | ||
99520 | ||
873515 (Autobud) | ||
99520 | ||
873515 (Autobud) | ||
99520 | ||
873515 (Autobud) | ||
815350 | ||
873515 (Autobud) | ||
815350 | ||
873515 | ||
815350 | ||
873515 (Autobud) | ||
803264 | ||
873515 | ||
803264 (Autobud) | ||
873515 | ||
803264 (Autobud) | ||
815350 | ||
803264 (Autobud) | ||
873515 | ||
803264 (Autobud) | ||
1030167 | ||
803264 |