12108/108
Claus Carstensen (f. Sønderborg 1957)
Nikolaj Recke (f. 1969)
Komposition. Sign. C. Carstensen, Nikolaj Recke 06. Litografi i farver. Trykt hos Edition Copenhagen. 76×56. Uindrammet.
Kunst, antikviteter & design, 25. februar 2021
Vurdering
Hammerslag