2437/​918

TRIP TRAP

Bakkebord af teak med indsats af messing. Udført og mærket hos TRIP TRAP. H. 50. L. 52. B. 35,5.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker.

Moderne kunst og design, 10. september 2024

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag

1.150 DKK

(Autobud) 1.150 DKK
1.100 DKK
1.050 DKK
1.000 DKK