2437/​918

TRIP TRAP

Bakkebord af teak med indsats af messing. Udført og mærket hos TRIP TRAP. H. 50. L. 52. B. 35,5.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker.

I Aarhus
Vur­dering

2.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?