2445/63
Et par Napoleon III stager af forgyldt og patineret bronze, stammer i form af keruber, base af hvidlig marmor. 19. årh. Senere monterede til el. H. ekskl. Montering 38 cm. (2)
Alders- og brugsrelaterede spor.
Vurdering