2138/1361
Taske af hvidt og gråt monogram kanvas med grå læderbesætninger, sølvfarvede beslag, to hanke, en udvendig lomme, et lynlås rum med en indvendig lomme og beige stof for. H. 39 x B. 34 x D. 10 cm.
Original dustbag medfølger. Proveniens: Sælges på vegne af Statsadvokaten for særlig økonomisk og international kriminalitet.
Fremstår med minimale alders- og brugsspor. Alle mål er cirkamål.
Smykker og Fashion, 22. september 2021
Vurdering
Hammerslag