2139/918
Mogens Valeur (f. Rødvig 1927, d. 2000)
Landskab. Sign. M. Valeur 66. Olie på lærred. 65,5×75,5.
Moderne kunst og design, 28. september 2021
Vurdering
Hammerslag
10 bud