2439/1628
Et par halvrunde regency borde af mahogni med lister af satinwood, plader med grønt filt. 19. årh.s begyndelse. H. 72. B. 97. D. 48. (2)
Dette emne handles i fuldmoms
Falmet. Ridser og mærker. Brugsslitage. Senere plader af glas.
Vurdering
Hammerslag
20 bud