2033/​143

Drumtable af gråmalet træ, plade af sortmalet læder, sarg med tre skuffer og tre rum. 20. årh. H. 68. Diam. 50.

Brugsslitage. Repareret ben. Senere bemaling.

Ældre malerier, møbler og varia, 10. august 2020

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag

1.000 DKK

1.000 DKK