2449/9117
“Alzer 80” trunk af brunt monogram kanvas med brune læderbesætninger, gyldne beslag, kort hank, et rum med stropper og beige for. Navneskilt og to nøgler medfølger. H. 27 x B. 80×52 cm.
Fremstår med alm. alders- og brugsslitage. Nogle ridser/mærker på monogram kanvas. Alle mål er cirkamål.
Vurdering