2433/1291
“Clic Clac H” armring af gyldent metal og hvid emalje. B. 20 mm. Indvendig diam. ca. 6 cm.
Original æske og smykkepose medfølger. Ny pris DKK 5.800,-
Fremstår med minimale alders- og brugsspor. Enkelte lette ridser. Alle mål er cirkamål.
Smykker og Fashion, 14. august 2024
Vurdering
Hammerslag
26 bud