11946/​112

Et par lampetskjolde af kobber, hver med to svungne lysarme. Barok form, 19.-20. årh. H. 48. B. 27. (2)

Fremstår med alders- og brugsslitage.

Kunst, antikviteter & design, 14. november 2019

Vur­dering

1.000–1.500 DKK

Hammerslag