11946/112
Et par lampetskjolde af kobber, hver med to svungne lysarme. Barok form, 19.-20. årh. H. 48. B. 27. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Kunst, antikviteter & design, 14. november 2019
Vurdering
Hammerslag