2125/​528

Kai Lindemann (f. København 1931, d. 2007)

Landskab fra Provence. Sign. Lindemann, 90 samt på bagsiden. Olie på lærred. 97×130.

Moderne kunst og design, 22. juni 2021

Vur­dering

12.000–15.000 kr

Hammerslag

8.500 kr

8.500 kr