2124/284
Et par lysestager af sterling sølv. Svend Toxværd, 20. årh. Udfyldte. H. 17 cm. (2)
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 14. juni 2021
Vurdering
Hammerslag
10 bud