1738/​1699

Kaffekande af procelæn, dekoreret i farver med blomster, senere montering af sølv. Wien. 19. årh. H. 19.

Ridser på bemaling. Sølvmontering med brud.

Varia (udskudt), 28. september 2017

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag