2034/76
Carl H. Fischer (f. Horsens 1885, d. 1955)
Opstilling med blomster. Sign. Carl H. Fischer. Olie på lærred. 68×99.
Ældre malerier, møbler og varia (udskudt), 20. august 2020
Vurdering
Hammerslag
29 bud