2422/296
Ubekendt maler, 20. årh.s begyndels
Portræt af en italiener. Sign. Friedrich Klein-Kerkow. Siena 1904. Olie på lærred monteret på malepap. 39×35.
Behov for rensning. Mindre afskalninger. Mindre retoucheringer.
Vurdering
Hammerslag
967680 |