2431/​274

Svensk sengustaviansk spejl i ramme af forgyldt træ, udskåret med gennembrudt sløjfe, facetslebet spejlglas. Stockholm, 19. årh.s begyndelse. H. 173. B. 70.

Ridser og mærker. Brugsslitage.

Fra i Lyngby
Vur­dering

8.000–12.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

1133263 4.000 DKK