2203/939
Ubekendt møbeldesign
Grafikstander af oregonpine. 1970'erne. H. 96. L. 80. B. 49.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker.
Moderne kunst og design, 18. januar 2022
Vurdering
Hammerslag
10 bud