12137/45
Ubekendt design
Bordlampe med fod af støbejern, justérbar stamme af stål og skærm af bakelit. H. 50.
Alders- og brugsslitage, herunder ridser, mærker og lakafskalning.
Kunst, antikviteter & design, 16. september 2021
Vurdering
Hammerslag