12137/​45

Ubekendt design

Bordlampe med fod af støbejern, justérbar stamme af stål og skærm af bakelit. H. 50.

Alders- og brugsslitage, herunder ridser, mærker og lakafskalning.

Kunst, antikviteter & design, 16. september 2021

Vur­dering

1.000–1.500 DKK

Hammerslag

550 DKK

550 DKK
500 DKK