2434/2001
Nicolas Rieussec Chronograph af stål, ref. MB-106488. Mekanisk kronografværk med automatisk optræk, datovisning og en ekstra tidszone, kaliber MB-R200. Sort Montblanc alligatorrem med Montblanc foldespænde af stål. Ø 43 mm. 2020'erne.
Montblanc æske, manual, hangtag, samt udateret certifikat fra Klarlund medfølger.
Dette emne handles i fuldmoms
Fremstår med minimale alders- og brugsspor. Uret fungerer, men der garanteres ikke for funktionaliteten.
Armbåndsure, 21. august 2024
Vurdering
Hammerslag