1416/163
Tabriz tæppe, Persien. Klassisk medaljondesign. 20. årh.s slutning. 326×248
Enkelte plet, 5×5 cm.
Ældre malerier og møbler, 14. april 2014
Vurdering
Hammerslag
33 bud