2125/​9002

Svensk primekrone med burformet stel af forgyldt messing, 19. årh.s midte. forskellige bladformede prismer 18./19. årh. H. 70. Diam. 48.

Brugsslitage. Pæn stand.

Fra i Havnen

Selected - Udvalgte antikviteter og dekorative objekter, 21. juni 2021

Vur­dering

15.000 DKK

Dette emne er udgået