2125/9002
Svensk primekrone med burformet stel af forgyldt messing, 19. årh.s midte. forskellige bladformede prismer 18./19. årh. H. 70. Diam. 48.
Brugsslitage. Pæn stand.
Fra
i
Havnen
Selected - Udvalgte antikviteter og dekorative objekter, 21. juni 2021
Vurdering
Dette emne er udgået