873/209
Régence spejl i ramme af forgyldt træ. 18. årh.s midte. H. 116. B. 60.
Konditionsrapport ved forespørgsel. furniture@bruun-rasmussen.dk
Møbler, varia & tæpper, 20. september 2017
Vurdering
Hammerslag