2417/685
Corneille (f. Liège 1922, d. Auvers-sur-Oise 2010)
Tre kompositioner. Alle sign. og nummereret. Litografi i farver. Bladstørrelse 15×21, 17×25 og 16×31. Uindrammet. (3)
Original stand. Én har mindre fugtpletter og lidt folder.
Moderne kunst og design, 23. april 2024
Vurdering
Hammerslag
20 bud