2432/74
Zebraskind (Equus burchelli). L. 302. B. 192
CITES-certifikat ej påkrævet. Kan frit erhverves.
Dele af halen mangler. Slitage. Lapper på bagsiden.
Ældre malerier, møbler og varia, 5. august 2024
Vurdering
Hammerslag