12033/3
En større sølvramme, udskåret træ med bladsølv og shellak. Orig. ophæng. 19. årh. Lysmål 51,5×62,5. Rammemål 60×71,5.
Enkelte afslag.
Kunst, antikviteter & design, 13. august 2020
Vurdering
Hammerslag
12 bud