Christoffer Munch Andersen (f. Helsingør 1979)
“Par”, 2005. Sign. på bagsiden Christoffer Munch Andersen 2005 med titel. Olie på lærred. Hhv. 60×43 og 70×50. Uindrammede. (2)
Proveniens: Galleri Franz Pedersen, Horsens.
Malerier, grafik, fotografier, 7. marts 2018