2439/1518
Fire engelske library chairs af mahogni med sider af fletværk, hver med ryg og siddehynde, ben med spolehjul af messing. 19. årh.s begyndelse. (4)
Dette emne handles i fuldmoms
Ridser og mærker. Brugsslitage. Pæn stand.
Vurdering
164145 | ||
913600 (Autobud) | ||
164145 | ||
913600 | ||
801859 (Autobud) | ||
913600 | ||
801859 (Autobud) | ||
913600 | ||
801859 |