2040/360
To dørhåndtag af forgyldt jern. Til dekoration. 19. årh. H. 38. (2)
Afskalning. Fremstår med alders- og brugsslitage. Til dekoration, greb faste.
Ældre malerier, møbler og varia, 28. september 2020
Vurdering
Hammerslag