2118/886
Ubekendt design
Et par industribordlamper med stel af metal og tre justérbare led. Skærme af zink. H. ca. 58. 1940'erne. (2)
Almindelig brugsslitage, herunder ridser, mærker og skærme med buler. Stel korroderet. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Moderne kunst og design, 4. maj 2021
Vurdering
Hammerslag
18 bud