2131/562
Corneille (f. Liège 1922, d. Auvers-sur-Oise 2010)
To kompositioner. Sign. Corneille hhv. 97, 16/300 og 98, HC 25/30. Litografier i farver. Bladstørrelse 21×23 og lysmål 34×23. (2)
Undersøgt i ramme. Original stand.
Moderne kunst og design, 3. august 2021
Vurdering
Hammerslag
14 bud