2414/269
Ubekendt kunstner, 20. årh.
Figur af blylegering i form af en nøgen dreng. Usigneret. H. 70.
Krakeleringer.
Ældre malerier, møbler og varia, 1. april 2024
Vurdering
Hammerslag