2414/​269

Ubekendt kunstner, 20. årh.

Figur af blylegering i form af en nøgen dreng. Usigneret. H. 70.

Krakeleringer.

Ældre malerier, møbler og varia, 1. april 2024

Vur­dering

6.000 DKK

Hammerslag