2013/338
Profilportræt af Schiller og Goethe. Relieffer af patineret bronze. 19. årh. H. 18 og 18,5. B. 13,5. (2)
Fremstår med let alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 23. marts 2020
Vurdering
Hammerslag