2427/766
Acton Schubell (, Danmark. 20. Århundrede)
Ib Madsen (, Danmark. 20. Århundrede)
“Pragh”. Skammel med ben af bejdset bøg. Sæde betrukket med bordeauxfarvet stof. Udført hos Schubell & Madsen.
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker. Nogle manglende knapper.
Vurdering
Hammerslag
24 bud
853141 (Autobud) | ||
895432 | ||
853141 (Autobud) | ||
895432 | ||
853141 | ||
955727 (Autobud) | ||
895432 | ||
955727 (Autobud) | ||
895432 | ||
955727 (Autobud) | ||
895432 | ||
955727 (Autobud) | ||
895432 | ||
955727 (Autobud) | ||
895432 | ||
955727 (Autobud) | ||
895432 | ||
955727 (Autobud) | ||
913753 | ||
955727 (Autobud) | ||
908189 | ||
955727 (Autobud) | ||
908716 | ||
955727 |