2044/32
Fire piedestaler af terrakotta i form af Doriske søjler. 20. årh. H. 65. Diam. 30. (4)
Brugsslitage. Nogle afslag. Patina efter vejrli.
Ældre malerier, møbler og varia, 26. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag