1816/136
Søjle støbt med bladværk og kvindebuste af marmoreret og delvist forgyldt komposit. Arte Orejudo. 20. årh. Søjle H. 140. Buste H. 80. (2)
Brugsslitage.
Ældre malerier og møbler, 16. april 2018
Vurdering
Hammerslag
24 bud