1946/809
Dansk design
Et par pendler af kobber og messing. H. 14. Diam. 19,5. (2)
Brugsslitage. Nogle ridser og mærker. Pudsede. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Moderne kunst og design, 12. november 2019
Vurdering
Hammerslag
24 bud