2103/62
Engelsk regency spillebord af mahogni med opklappelig plade. 19. årh. H. 71,5. B. 91,5. D. 44/88.
Ridser og mærker. Brugsslitage. Løs i samlingerne. Revner i træet. Restaureret.
Ældre malerier, møbler og varia, 18. januar 2021
Vurdering
Hammerslag