2204/​234

Et par bordprydelser af sølv i form af fasaner. 20. årh. Vægt 737 g. H. 15 og 16 cm. L. 36 og 39 cm. (2)

Fremstår med alders- og brugsslitage.

Ældre malerier, møbler og varia, 24. januar 2022

Vur­dering

8.000 DKK

Hammerslag

6.500 DKK

6.500 DKK
(Autobud) 6.000 DKK
5.500 DKK
5.000 DKK