2204/234
Et par bordprydelser af sølv i form af fasaner. 20. årh. Vægt 737 g. H. 15 og 16 cm. L. 36 og 39 cm. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 24. januar 2022
Vurdering
Hammerslag