2032/1315
Sort kjole af viskose blanding med høj halsudskæring, små ærmer og skåret lige op og ned. Fransk Str. 40. Længde 120 cm og bryst/taljemål 94 cm.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Alle mål er cirkamål.
Smykker, 5. august 2020
Vurdering
Hammerslag
16 bud