1142/1129
Ubekendt maler, 20. årh.
Fiskere på stranden. Sign. A. N. Olie på lærred monteret på plade. 13×20. (2)
Behov for let overfladerensning.
Malerier, 19. oktober 2011
Vurdering
Hammerslag